rambase erp logoHalodi Robotics i Hatteland podjęły decyzję o opracowaniu i wdrożeniu opartego na chmurze rozwiązania ERP RamBase w celu wsparcia ich platformy robotyki nowej generacji.
 
 REKLAMA 
 ENOVA - JAK USPRAWNIĆ POLSKI BUSINESS? 


Halodi Robotics to norweska firma założona w 2015 roku, która tworzy roboty humanoidalne i kompletną technologię potrzebną do ich obsługi. Głównym założeniem firmy jest zapewnienie robotom bezpiecznego środowiska działania wśród ludzi i oferowanie ich do komercyjnego użytku w przystępnych cenach. Dzięki ostatnim przełomom na rynkach bezpieczeństwa, handlu detalicznego i opieki zdrowotnej, firma wchodzi obecnie w nową fazę znaczącego wzrostu produkcji. Współpraca z firmą Hatteland w zakresie wdrożenia systemu RamBase ERP jest bardzo ważnym elementem tego planu rozwoju.

Współpraca z Halodi Robotics to współpraca z przyszłością. Dzięki innowacyjnej technologii i modelom biznesowym, zamierzamy w najbliższych latach przełamać wiele rynków dzięki naszym bezpiecznym, pomocnym i niedrogim robotom humanoidalnym - mówi Stein Erik Maurice, Dyrektor Operacyjny w Halodi Robotics.


RAMBASE MA DOŚWIADCZENIE W PRZEMYŚLE ROBOTYCZNYM

Jakob Hatteland, założyciel i prezes Jakob Hatteland Holding, z niecierpliwością czeka by pomóc kolejnej norweskiej firmie z sektora robotyki dzięki ekspansywnemu okresowi wzrostu z RamBase Cloud ERP.

Cieszę się, że Halodi Robotics wejdzie w silną fazę komercyjną dzięki doświadczeniu, które rozwinęliśmy w RamBase", mówi Jakob Hatteland.


RamBase od wielu lat dostarcza usługi ERP dla przemysłu high-tech i robotyki. Używanie robotów i tworzenie robotów - świat produkcji się zmienia. Klienci RamBase zarówno produkują roboty, jak i wykorzystują technologię robotów do wytwarzania swoich produktów.

KOMPETENTNY PARTNER WDROŻENIOWY

Wieloletni partner RamBase Mazeppa Consulting wdroży RamBase Cloud ERP dla firmy Halodi Robotics.

Podpisanie umowy z Halodi Robotics jako klientem to dobre połączenie dla naszego zespołu. Będziemy wspierać ich ambitne plany naszym doświadczeniem w branży", mówi Erik Haaland, Dyrektor Sprzedaży w Mazeppa Consulting.


Źródło: www.rambase.com/pl/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top