loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

simple7 978 272,00 zł brutto to kwota kontraktu Simple SA, który firma podpisała z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu, Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu, Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu oraz Wyższą Szkołą Filologiczną we Wrocławiu. To najwyższa kwota kontraktu na system SIMPLE.EDU w części dziekanatowej!


 REKLAMA 
 snt ile kosztuje wdrozenie erp 
Przed nami realizacja bardzo ciekawego projektu. Jestem dumny, że zalety rozwiązania Simple.EDU zostały docenione i wspomoże ono zarządzanie aż pięcioma uczelniami! Z powodzeniem informatyzujemy szkolnictwo wyższe w Polsce, rozszerzamy bazę naszych klientów, zbieramy opinie o naszych produktach, staramy się je ulepszać i dopasowywać indywidualnie do potrzeb. Liczymy, że współpraca z siecią Wyższych Szkół Bankowych oraz Wyższą Szkołą Filologiczną przyniesie obu stronom korzyści: dla uczelni – efektywne i sprawne zarządzanie, a dla nas - referencje od kolejnych zadowolonych Klientów - komentuje Rafał Wnorowski, prezes Simple SA.


Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu od wielu lat bierze udział w konkursach ogłaszanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i z sukcesem korzysta z dofinansowania z Unii Europejskiej realizując m.in. zintegrowane programy dla uczelni dbające o jak najlepsze dostosowanie programów kształcenia do potrzeb otoczenia społeczno-gospodarczego. Kolejnym krokiem w kierunku budowania Uczelni nowoczesnej było wybranie Wykonawcy, który wdroży w WSB nowe oprogramowanie do obsługi toku studiów. W ramach przeprowadzonego zapytania ofertowego wybrana została firma Simple S.A. posiadająca doświadczenie w realizacji podobnych projektów, w tym na tak dużą skalę, biorąc pod uwagę, iż wdrożenie nastąpi nie tylko w WSB we Wrocławiu, ale również w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Gdańsku, Toruniu oraz w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Planujemy, iż system obsługi toku studiów wdrożony zostanie do końca 2021 roku - podsumowuje dr Marek Natalli, Kanclerz WSB Wrocław.


Umowa obejmuje sprzedaż Zintegrowanego Systemu Informatycznego dla szkolnictwa wyższego (SIMPLE.EDU) w części dziekanatowej, w szczególności: sprzedaż licencji, wdrożenie systemu dotyczącego obsługi toku studiów, świadczenie usług utrzymania oraz świadczenie usług rozwoju dla pięciu podmiotów: Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu oraz Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu.

Wyższe Szkoły Bankowe w Poznaniu, Gdańsku, Toruniu i Wrocławiu oraz Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu należą do Grupy TEB Akademia – największej grupy uczelni niepublicznych w Polsce. Uczelnie z grupy kształcą w tej chwili ok 70 000 studentów i słuchaczy na terenie całego kraju. Uczelnie te dotychczas korzystały z własnego, autorskiego oprogramowania do zarządzania tokiem studiów. Postanowiliśmy jednak skorzystać z szansy, jaką polskim uczelniom dało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i pozyskaliśmy środki finansowe z Unii Europejskiej na wdrożenie nowego systemu. W trybie zapytania ofertowego na dostawcę ww. rozwiązania IT została wybrana firma Simple S.A. Dzięki wdrożeniu systemu obsługi toku studiów Simple S.A chcemy uzyskać dostęp do nowoczesnego, bezpiecznego i odpowiadającego na nasze potrzeby biznesowe narzędzia, które będzie wspierać dynamiczny rozwój naszych uczelni wyższych. Teraz przed nami analiza przedwdrożeniowa, a potem wdrożenie systemu, które planujemy zakończyć do 31 grudnia 2021 roku – mówi Agata Danowska-Ździebło, Menedżer Programu SOTS.


Cieszymy się z wygranego przetargu. Tak duży kontrakt to duży sukces dla firmy. To również znak, że nasze doświadczenie i pozycja dominującego gracza na polskim rynku uczelni wyższych ma duże znaczenie dla Klientów. Jesteśmy jednym z liderów w branży i konkurencja nie ma z nami łatwo – dodaje Monika Firlej, dyrektor Działu Handlowego Simple SA


Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top