sentelogo 120Decyzja o wdrożeniu nowego systemu informatycznego może być podyktowana bardzo różnymi czynnikami w zależności od specyfiki firmy. Dlatego rozwiązania, odpowiadające potrzebom konkretnych przedsiębiorstw, są bardzo zróżnicowane. Jak odnaleźć się w gąszczu informacji i wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego biznesu? Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, który stanowi zbiór 7 najważniejszych pytań, na które należy sobie odpowiedzieć przed wyborem nowego dostawcy rozwiązań IT.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Odpowiedni cel, metoda i partner biznesowy

Przed wyborem, a następnie wdrożeniem nowego systemu warto zadać sobie pytania, dzięki którym łatwiej będzie usystematyzować posiadaną wiedzę i rozwiać potencjalne wątpliwości. Głębsze przemyślenie potrzeb biznesu i określenie mierzalnych rezultatów, jakie ma przynieść wdrożenie nowego rozwiązania to podstawa. W dalszych krokach trzeba rozważyć takie aspekty, jak wybór optymalnej metodyki wdrożeniowej i decyzja o tym, według jakich kryteriów będą oceniani dostawcy rozwiązań IT.

Kluczowe pytania

Specjaliści Sente przygotowali materiał, stanowiący zbiór 7 pytań, na które powinny sobie odpowiedzieć osoby zaangażowane w wybór systemu dla swojej firmy. Publikacja porusza między innymi takie kwestie, jak:
  •  rola określenia mierzalnego celu biznesowego wdrożenia
  • właściwy przebieg procesu wyboru dostawcy oraz jego kluczowe elementy
  • najpopularniejsze metodyki wdrożeniowe i ich charakterystyka

E-book do pobrania znajduje się tutaj: http://bit.ly/2SfkYtZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top