System ERP dedykowany dla motoryzacji

QAD Inc., dostawca zintegrowanych systemów informatycznych dla firm produkcyjnych, wprowadziła na rynek pakiet aplikacji QAD Enterprise Applications 2007 Automotive On-Demand dedykowany branży motoryzacyjnej.


Pakiet QAD Enterprise Applications 2007 On-Demand dla przemysłu motoryzacyjnego powstał na bazie kilkunastoletnich doświadczeń firmy QAD Inc. oraz eksperckiej wiedzy dotyczącej procesów wytwórczych charakterystycznych dla motoryzacji. Aplikacja została zaprojektowana, aby efektywnie wspierać firmy wytwórcze, w których przedstawicielstwa i zakłady rozmieszczone są na całym świecie. System ERP „QAD EA 2007 - Automotive Edition On-Demand” pozwala na skoordynowanie procesów wytwórczych firmy z dowolną liczbą klientów i dostawców. Pakiet jest dostępny w 27 językach i jest dostosowany do obsługi wielu walut.

- W przeszłości wprowadzenie rynek aplikacji Supply Visualization On-Demand było dużym sukcesem dla naszych klientów. Obecnie to rozwiązanie jest stosowane przez ponad 2 tys. przedsiębiorstw na całym świecie. Duże powodzenie tego projektu ugruntowało naszą pozycję na rynku motoryzacyjnym i zacieśniło współpracę pomiędzy QAD a branżą. Wprowadzając do oferty pakiet QAD EA 2007 Automotive Edition On-Demand, QAD odpowiada na coraz większe zapotrzebowanie na aplikacje wyspecjalizowane dla tej części rynku. Tym samym potwierdza swoją pozycje experta i lidera rozwiązań informatycznych dla branży motoryzacyjnej. Bardzo interesującym novum dla rynku tego typu aplikacji jest towarzyszący pakiet usług konsultingowych, których zadaniem jest wsparcie klienta w audycie i certyfikacji standardu MMOG/LE. Standard ten jest wymagany przez większość producentów samochodów na świecie. Unifikuje tak ważny proces przepływu materiałów w łańcuchu dostaw pomiędzy uczestnikami rynku motoryzacyjnego. Nowy pakiet efektywnie pomaga naszym klientom spełnić założenia i wytyczne zawarte w tej regulacji.- powiedział Adam Piętera manager rozwiązań motyzacyjnych QAD Polska.

Rosnąca konkurencja wymaga lepszego wykorzystywania oprogramowania oraz przystosowania infrastruktury do indywidualnych potrzeb każdej branży. Branża motoryzacyjna ze względu na częste rozproszenie z jednej strony i dążenie do skrócenia łańcucha dostaw z drugiej, wymaga szczególnych rozwiązań informatycznych - elastycznego systemu informatycznego, dostosowanego zarówno do partnerów biznesowych jak i regulacji narzucanych przez międzynarodowe koncerny. Odpowiednio dopasowane i zaimplementowane procesy bazujące na najlepszych praktykach wytwórczych i logistycznych w branży oznaczają dużą oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów. Pakiet QAD EA 2007 Automotive Edition On-Demand istotnie będzie wspierać rozwój branży motoryzacyjnej poprzez unifikację i uefektywnienie przepływu materiałów w tak wymagającym łańcuchu dostaw.

Źródło: www.qad.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top