loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
18 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 46 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Telefon 2000 z systemem ERP Dynamics AX

W maju b.r. firma Kom-Pakt Sp. z o.o. podpisała umowę z PPPW „Telefon 2000” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kontrakt obejmuje wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP Microsoft Dynamics AX oraz systemu obiegu dokumentów Kom-Bok. Wdrożenie zostało poprzedzone analizą przedwdrożeniową.


Z systemu będzie korzystało 37 równoczesnych użytkowników. Obecne trwa wdrożenie, które obejmie swym zakresem następujące obszary: finanse i księgowość, logistykę oraz zarządzanie projektami.

Efektem wdrożenia ma być m.in. ujednolicenie zasad przetwarzania danych w obrębie całej Spółki, zastąpienie niezależnie działających systemów informatycznych jednym centralnym opartym o najnowsze rozwiązania technologiczne.

PPPW „Telefon 2000” Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1990 roku i z powodzeniem działa w branży usług skierowanych do Biznesu (B2B) a także w sektorze budowy systemów telekomunikacyjnych, teleinformatycznych i energetyki dla operatorów telekomunikacyjnych a także pozostałych klientów instytucjonalnych. Na dzień dzisiejszy firma zatrudnia ponad 100 pracowników. Telefon 2000 poza wykwalifikowaną kadrą pracowników posiada również reputację rzetelnego i terminowego wykonawcy.

Źródło: www.kompakt.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top