Telefon 2000 z systemem ERP Dynamics AX

W maju b.r. firma Kom-Pakt Sp. z o.o. podpisała umowę z PPPW „Telefon 2000” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kontrakt obejmuje wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP Microsoft Dynamics AX oraz systemu obiegu dokumentów Kom-Bok. Wdrożenie zostało poprzedzone analizą przedwdrożeniową.


Z systemu będzie korzystało 37 równoczesnych użytkowników. Obecne trwa wdrożenie, które obejmie swym zakresem następujące obszary: finanse i księgowość, logistykę oraz zarządzanie projektami.

Efektem wdrożenia ma być m.in. ujednolicenie zasad przetwarzania danych w obrębie całej Spółki, zastąpienie niezależnie działających systemów informatycznych jednym centralnym opartym o najnowsze rozwiązania technologiczne.

PPPW „Telefon 2000” Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1990 roku i z powodzeniem działa w branży usług skierowanych do Biznesu (B2B) a także w sektorze budowy systemów telekomunikacyjnych, teleinformatycznych i energetyki dla operatorów telekomunikacyjnych a także pozostałych klientów instytucjonalnych. Na dzień dzisiejszy firma zatrudnia ponad 100 pracowników. Telefon 2000 poza wykwalifikowaną kadrą pracowników posiada również reputację rzetelnego i terminowego wykonawcy.

Źródło: www.kompakt.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top