loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
18 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 46 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

System ERP proALPHA dla branży papierniczej

W fabryce kopert NC Koperty Sp. z o.o. w Gołdapi rozpoczęło się wdrożenie kompletnego rozwiązania klasy ERP - proALPHA®. NC Koperty należy do Grupy Curtis 1000 Europe AG, lidera w produkcji i dystrybucji kopert wykonanych w technologii TYVEK®.

Firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1992 roku. Obecnie zatrudnia 160 pracowników w dwóch oddziałach na terenie kraju. Produkcja roczna 1.200 mln kopert sprawia, iż firma NC Koperty jest wiodącym producentem opakowań wysyłkowych i transportowych z papieru i tworzywa TYVEK® w Polsce.

W procesie wyboru nowego rozwiązania informatycznego wyłoniono firmę proALPHA Polska Sp. z o.o. – dostawcę systemu klasy ERP proALPHA®. O ostatecznym wyborze przesądziła pełna integracja wszystkich modułów wraz z systemem zarządzania dokumentami DMS oraz portalem b2b. W NC Koperty zainstalowane zostaną moduły z obszaru finansów, produkcji (z wykorzystaniem funkcjonalności zaawansowanego planowania APS), gospodarki materiałowej, zakupów oraz sprzedaży. W drugim etapie planowane jest uruchomienie DMS. Zarząd spółki oczekuje także, że wdrażane rozwiązanie zapewni szybki i sprawny dostęp do informacji o realizowanych procesach biznesowych, integrację pomiędzy poszczególnymi obszarami oraz wsparcie nie obsługiwanych dotychczas procesów.

System ERP proALPHA® zastąpi wykorzystywane dotychczas rozwiązania dziedzinowe. Docelowo z systemu będzie korzystało 20 użytkowników. Start produktywny zaplanowano na styczeń 2009r.

Źródło: www.proalpha.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top