Epicor „wizjonerem” rynku ERP

Firma Epicor Software Corporation znalaza się w kwadrancie wizjonerów badania „Magic Quadrant for Single-Instance ERP Product-Centric Midmarket Companies” opracowanego przez niezależną firmę analityczną Gartner. Raport został przygotowany pod kątem średnich firm produkcyjnych, uwzględniając rozwiązania IT o zasięgu globalnym.
 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 
Nasze rozwiązania tworzymy z myślą o zmieniających się realiach biznesowych, wychodząc naprzeciw nie tylko obecnym, ale i przyszłym potrzebom przedsiębiorstw. Stąd tym bardziej cieszy nas docenienie naszego wysiłku w tegorocznym raporcie Magic Quadrant. Przyznanie Epicor tytułu wizjonera rynku ERP, odzwierciedla nacisk, jaki stawiamy na innowacyjność oferty – mówi Pervez Qureshi, prezes i dyrektor generalny firmy Epicor.
W raporcie szczególną uwagę poświęcono architekturze systemowej SOA (System Oriented Architecture) oraz modelowej budowie rozwiązań. Według analityków taka konstrukcja oprogramowania gwarantuje jego elastyczność i skuteczną adaptację do indywidualnych potrzeb firmy. Jedną z widocznych korzyści jest możliwość zachowania konfigurowanych elementów systemu, co znacznie ułatwia pracę nawet w przypadku przejścia na nowszą wersję rozwiązania.

Stosowanie nowych technologii w budowie oprogramowania to także domena najnowszej wersji systemu Epicor ERP (wcześniej Epicor 9.), która została wzbogacona o 300 dodatkowych funkcji. Przy wprowadzaniu zmian firma ściśle współpracowała ze swoimi klientami, sprawdzając wydajność systemu w rzeczywistym środowisku biznesowym.
Przy tworzeniu funkcjonalności unowocześnionego systemu do zarządzania zasobami firmy postawiliśmy na autorską architekturę biznesową Epicor ICE. Dzięki temu udało nam się dostarczyć klientom rozwiązanie, które to mogą swobodnie zintegrować z różnymi dostępnymi aplikacjami, a tym samym usprawnić pracę własnej firmy i współpracę z partnerami. Zaletą Epicor ICE jest również umożliwienie wdrożenia systemu w mniejszych przedsiębiorstwach, które zamierzają korzystać z niego w formie usługi (SaaS) - wyjaśnia Pervez Qureshi.
Do Epicor ERP nowej generacji przekonało się już 3000 firm z 63 krajów. Szerokie grono klientów to zasługa m.in. podejścia Epicor, który jako jeden z nielicznych producentów stworzył wersję SaaS zarówno dla wielu dzierżawców, jak i lokalną jednego produktu.

Najnowsza wersja Epicor ERP jest dostępna od maja 2012 r. Więcej informacji o rozwiązaniach Epicor ERP można znaleźć pod adresem:

Źródło:  EPICOR

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top