Sprawna organizacja pracy z Plus Workflow
SUNCODEZarówno podczas pracy w biurze, jak i zdalnej, musimy pamiętać o rozsądnym jej rozplanowaniu. To właśnie niewłaściwa organizacja pracy jest częstą przyczyną nagminnego odkładania obowiązków, co skutkuje ich kumulacją lub ciągłym gonieniem deadlinów.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Czego potrzebujesz, aby usprawnić organizację pracy w swoim przedsiębiorstwie?

Odpowiedzią jest system Plus Workflow do elektronicznego obiegu dokumentów oraz optymalizacji procesów biznesowych wraz z jego szeroką gamą modułów, dzięki którym zaplanujesz swój idealny dzień pracy i osiągniesz wyznaczone cele.

Częstym czynnikiem obniżającym motywację do wykonywania powierzonych obowiązków jest ich powtarzalność. Monotonne wpisywanie tych samych danych do formularzy może znacząco zmniejszyć efektywność pracy, a nawet prowadzić do wypalenia zawodowego. Wtyczka Plus Favorites znacznie przyspiesza pracę użytkowników, korzystających z elektronicznego systemu obiegu dokumentów Plus Workflow. Plus Favorites to moduł umożliwiający zapisanie powtarzających się danych w formularzach oraz wykorzystanie ich podczas pracy z dowolnymi dokumentami. Użytkownicy mogą samodzielnie tworzyć szablony zawierające dane, które często występują w umowach czy pozycjach zapotrzebowań. Oprócz tego możliwe jest udostępnienie szablonów współpracownikom – bez wątpienia wpłynie to pozytywnie na pracę całego zespołu.

Aktualizując system Plus Workflow o nowe rozszerzenia, mamy również na uwadze nieustanne usprawnianie istniejących procesów. Przykładem takiego udogodnienia jest moduł Plus Next, który umożliwia użytkownikowi wykonującemu zadanie (np. opiniowanie umowy), na automatyczne przejście do realizacji lub podglądu kolejnego. Po ukończeniu realizacji jednego zadania system automatycznie przechodzi do następnego, co eliminuje konieczność powrotu do pulpitu użytkownika i wybierania go z listy, która jest dostępna w postaci widoku. Zastosowanie Plus Next redukuje czasochłonność związaną z realizacją kolejnych zadań.

Podstawą dobrej organizacji pracy jest sporządzenie przejrzystego planu – najlepiej w postaci kalendarza. W tym celu warto sięgnąć po moduł Plus Calendar. Moduł ten posiada dwie wersje – w pierwszej z nich, wyświetlany kalendarz prezentuje obowiązujące w Polsce święta i dni wolne od pracy. Z tego poziomu użytkownik może również zgłosić swoją nieobecność (delegację, wyjście poza firmę, urlop wypoczynkowy itp.) lub zweryfikować, który współpracownik przebywa obecnie na urlopie i kto go zastępuje. Druga forma konfiguracji umożliwia użytkownikowi wyświetlenie wszystkich zadań w danym okresie oraz rozpoczęcie nowych bezpośrednio z widoku kalendarza. W zależności od etapu zadania, kolory na kalendarzu można dowolnie konfigurować. Przyspiesza to weryfikację, które zadania zostały zakończone.

Zoptymalizuj procesy biznesowe z Plus Workflow już dziś!

Im praca jest dla nas wygodniejsza, tym lepiej wykonujemy swoje obowiązki. Dlatego system Plus Workflow oraz jego liczne moduły, poprawiają ergonomię pracy naszych Klientów oraz usprawniają zarządzanie procesami w ich przedsiębiorstwach.

Źródło: www.suncode.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top