Cyfryzacja przedsiębiorstw jest kierunkiem niezbędnym w procesie ulepszania i przyspieszania procesów - ponad połowa polskich menadżerów wysokiego szczebla uznaje ją za priorytet. Dostęp do coraz lepszych i bardziej precyzyjnych narzędzi, a także łatwość ich wdrożenia w organizacji sprawia, że cyfryzacja przestaje jawić się jako proces, który wymaga dużej inwestycji zasobów. Przykłady narzędzi można mnożyć, a jednym z nich jest z pewnością oprogramowanie DocuWare pozwalające na zarządzanie dokumentami w firmie. DPS Software stał się właśnie autoryzowanym partnerem technologicznego gracza na polskim rynku.

 REKLAMA 
 PRZENIEŚ ERP DO CHMURY 


DocuWare to działający od ponad 30 lat zespół specjalistów opracowujących rozwiązania w dziedzinie oprogramowania do obiegu dokumentów (DMS) i zarządzania treścią (ECM). Dziś posiada ponad 14 000 klientów w 90 krajach na całym świecie i ponad 600 000 użytkowników. Oprogramowania DocuWare używają globalne korporacje jak IKEA, Levi’s, DELL czy SONY, ale także firmy o regionalnym i lokalnym zasięgu. Wielkość firmy, a także branża, w której działa, nie ma znaczenia - rozwiązania DocuWare kierowane są do tych, którym zależy na usprawnianiu procesów i automatyzowaniu ich.

Jako DPS Software na co dzień doradzamy firmom w zakresie rozwiązań, które z zasady mają generować oszczędności nie tylko pieniędzy, ale zasobów takich jak czas i talenty. Wychodzimy z założenia, że jeśli coś można zautomatyzować, trzeba to zrobić, a wartość pracy człowieka wykorzystać w obszarze, z którym nie poradzi sobie technologia - mówi Wojciech Obst, dyrektor Techniczny DPS Software i dodaje – Dlatego właśnie do portfolio oferowanych rozwiązań włączyliśmy oprogramowanie DocuWare.


System DocuWare oferuje pełną funkcjonalność związaną z przechwytywaniem różnego rodzaju dokumentów z wielu źródeł, a następnie automatyzacją ich obiegu i przechowywaniem w odpowiedni sposób. Sercem rozwiązania jest moduł podglądu i skanowania dokumentów (OCR), który wykorzystuje sztuczną inteligencję, ucząc się rozpoznawania dokumentów na podstawie wskazań użytkowników. Dzięki temu system pozwala na kategoryzację i uporządkowanie wszelkiego typu dokumentów, takich jak faktury, zamówienia, umowy czy protokoły, tworząc cyfrowe archiwum, łatwe do przeszukiwania i zarządzania. Ideą przyświecającą oprogramowaniu jest powstanie w pełni cyfrowego przedsiębiorstwa i „biura bez papieru”.

Rozwiązania DocuWare dobrze wpisują się w trend cyfryzacji i optymalizacji procesów biznesowych. Ponad połowa managerów wysokiego szczebla w Polsce (58%), uznała cyfryzację za priorytet – wynika z raportu Deloitte. Według Nucleus Research “Content Management zwraca 8,55 zł za każdą zainwestowaną złotówkę. Kluczowymi czynnikami decydującymi o wartości tych rozwiązań są zwiększona produktywność użytkowników i oszczędności kosztów wynikające z przesunięcia personelu lub uniknięcie dodatkowego zatrudnienia.” Te liczby mówią same za siebie – cyfryzacja procesów biznesowych z pewnością pozwala budować istotne przewagi konkurencyjne.

Źródło: DPS Software

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top