ser groupSER Group zajęło pierwsze miejsce w rankingu Computerworld Top 200 w dwóch kategoriach: największy dostawca systemów ECM i usług doradczych w sektorze IT. Firma zebrała też wysokie oceny w 15 innych kategoriach.

 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 
 
Trzeci rok z rzędu SER Group zyskało tytuł największego dostawcy systemów do zarządzania procesami i elektronicznym obiegiem dokumentów, umacniając dotychczasową pozycję lidera wśród producentów oprogramowania ECM na rynku polskim. Równie wysoko zostały ocenione usługi doradcze firmy w sektorze IT, zajmując czołową pozycję w rankingu, nieco niżej – usługi integracyjne, plasując się na trzecim miejscu, oraz serwisowe – piąta pozycja w zestawieniu.

W tegorocznej, już 27. edycji raportu, SER Group osiągnęło wysoką pozycją w rankingu największych firm informatycznych działających w Polsce, trafiając do grona 50 gigantów na rynku IT – przedsiębiorstw o największym wpływie w branży (ich przychody stanowią 3/4 przychodów rynku) oraz wyznaczających nowe trendy i kierunki rozwoju. SER Group awansowało w tym roku z pozycji 50 na 46, na 366 firm biorących udział w zestawieniu. Firma wysoko uplasowała się w klasyfikacji firm informatycznych o największym zysku netto, zajmując 16 pozycję, potwierdzając stabilną pozycję na rynku.

Jeśli chodzi o rozróżnienie na branże, do których kierowana jest oferta firm IT, to producent oprogramowania ECM zajął wysoką lokatę w rankingu dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora finansowego i ubezpieczeniowego (2 miejsce), dużych firm i korporacji (11 miejsce), ochrony zdrowia (11 miejsce), sektora handlu (13 miejsce), administracji publicznej i służb mundurowych (21 miejsce), a także małych i średnich przedsiębiorstw (26 miejsce).

Firma SER od lat wyznacza standardy w projektowaniu oprogramowania do zarządzania treścią w przedsiębiorstwie, a dowodem tego jest zaufanie ze strony coraz większego grona klientów oraz uzyskanie wysokich ocen w konkursach branżowych, takich jak ranking Computerworld Top 200 – mówi Marcin Somla, Dyrektor SER Solutions Polska. W tym roku nasza radość jest tym większa, że nie tylko wygraliśmy ranking na dostawców systemów ECM, w którym od kilku już lat prowadzimy, ale zostaliśmy również docenieni za jakość prowadzonych usług i to w różnych obszarach – dodaje ekspert SER Group.


Ranking Top 200 wydawany jest raz do roku przez magazyn Computerworld we współpracy z IDG pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Computerworld analizuje wpływ na rynek i mocne strony dostawców ICT działających na rynku polskim.

Źródło: www.ser-solutions.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top