ser groupFirma SER Group po raz kolejny została uznana za lidera rynku ECM w Polsce wg raportu ITWiz Best 100. Producent oprogramowania znalazł się również na 40 pozycji w zestawieniu 100 największych firm IT działających w Polsce oraz w rankingu największych międzynarodowych firm działających na rynku polskim w 2018 roku, zajmując w nim 23 miejsce. REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 
 
SER Group wysoko plasuje się w kilku zestawieniach dotyczących przychodów firmy – czego dowodem jest 8. pozycja w kategorii „zysk brutto” oraz 12 w kategorii „zysk netto”. Potwierdza to stabilną pozycję przedsiębiorstwa zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym oraz stały rozwój działalności. Wysoką pozycję firma zajmuje zwłaszcza w kategorii przychodów ze sprzedaży usług serwisowych (3. miejsce) integracyjnych oraz doradztwa IT (5. miejsce w obu zestawieniach) czy cloud computing (8. miejsce).

Obserwujemy dziś znaczący wzrost zainteresowania naszymi rozwiązaniami – wyjaśnia Marcin Somla, Dyrektor SER Solutions Polska. Nie dziwi ten fakt, gdyż liczba polskich organizacji korzystających z elektronicznego systemu zarządzania dokumentami wzrosła w latach 2016–2018 o niemal 4000 – dodaje ekspert.


Wg ITWiz ofertą SER Group najbardziej zainteresowane są przedsiębiorstwa z sektora opieki zdrowotnej oraz edukacji (5. miejsce w rankingu), przemysłowego (4. miejsce), duże firmy i przedsiębiorstwa handlowe (8. miejsce), a także MŚP (13. pozycja).

Oferujemy rozwiązania, które mają umożliwić kompleksową cyfryzację miejsca pracy, tworzą Digital Workplace – wyjaśnia ekspert SER Solutions Polska. To ważne, ponieważ w ostatnich latach istotnie zmienia się sposób wykonywania pracy w tym sensie, że zaczyna być ona odmiejscowiona, oderwana od biurka. W bardzo wielu miejscach rozluźniane są tradycyjne więzy organizacyjne i pozwala się ludziom pracować zdalnie. Wymaga to jednak zapewnienia ułatwionego i bezpiecznego, mobilnego dostępu do wszystkich narzędzi oraz danych. W tym dostrzegamy naszą szansę rynkową – dodaje Somla.


Źródło: www.ser-solutions.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top