loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

CRM przydatnym narzędziem firm szkoleniowych

MORE7Oprogramowanie typu CRM jest nieodzownym narzędziem pracy każdej firmy, dla której dobry kontakt z Klientem jest podstawą funkcjonowania. Potwierdza to udane wdrożenie systemu CRM7 w CEM Promotor, dzięki któremu jakość przebiegu procesów biznesowych w firmie znacznie wzrosła.
Centrum Edukacji Menedżerskiej Promotor jest firmą szkoleniowo-doradczą świadczącą usługi na rzecz kadr i organizacji jednostek sektora ochrony zdrowia, jednostek administracji publicznej i samorządowej oraz przedsiębiorstw. Początki działalności zainspirowane zostały zaobserwowanym na rynku zapotrzebowaniem na szkolenia dla kadry kierowniczej przekształcających się i reformujących jednostek sektora ochrony zdrowia i pracowników administracji.

W związku z nieustannym rozwojem firmy, która za cele stawia sobie dostarczanie wiedzy i umiejętności umożliwiających kursantom rozwoju osobisty oraz samorealizację, zakres tematów organizowanych warsztatów, szkoleń i konferencji znacznie się rozszerzył. Wśród nowych grup zawodowych na szczególną uwagę zasługują diagności laboratoryjni, pielęgniarki, księgowi, pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej, skarbnicy jednostek samorządu terytorialnego, a także farmaceuci i wielu innych.

Dynamiczny rozwój CEM Promotor spowodował, że właściciel dostrzegł potrzebę wdrożenia systemu, który ułatwiłby firmie zarządzanie relacjami z coraz większą grupą Klientów. Doskonałym instrumentem umożliwiającym spełnienie takie zapotrzebowanie jest oprogramowanie typu CRM.

Duży i różnorodny rynek systemów CRM umożliwił firmie podjęcia trafnej decyzji podczas wyboru dostawcy. Poszukiwane było oprogramowanie cechujące się niezawodnością i korzystną relacją jakości do ceny. Wybór padł na firmę more7 Polska, która posiada duże doświadczenie zarówno we wdrażaniu jak i programowaniu.

Autorski system CRM7, charakteryzujący się elastycznością i modułową budową, umożliwił firmie CEM Promotor zakupienie wyłącznie poszukiwanych funkcjonalności. Dziś system CRM7 jest nieodzownym elementem pracy w firmie CEM Promotor. Jego wdrożenie znacznie ułatwiło i usystematyzowało organizację pracy w firmie, a także poprawiło relacje typu firma – Klient.

Źródło: www.more7.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top