Firma Oracle wita na konferencji Oracle OpenWorld 2019 w San Francisco swoich gości, klientów i partnerów, a także miliony widzów ze 175 krajów, którzy obejrzą online tę największą i najbardziej znaczącą konferencję biznesowo-technologiczną na świecie.


{Loadposition Wiadomosci_Dzial}
 
To organizowane co rok wydarzenie odbywa się tym razem w dniach 16–19 września w centrum konferencyjnym Moscone i w całej dzielnicy South of Market. Dzięki wyjątkowej współpracy z miastem San Francisco, drużyną baseballową San Francisco Giants i klubem koszykarskim Golden State Warriors firma Oracle może zaoferować uczestnikom tegorocznej imprezy wyjątkowe punkty programu, w tym unikatową możliwość odwiedzenia stadionu Oracle Park i nowoczesnej hali sportowej Chase Center.

Przez cały tydzień Larry Ellison, prezes zarządu Oracle i dyrektor ds. technicznych, będzie pokazywał, jak Oracle nieustannie wyprzedza branżę zarządzania danymi. Opowie o najnowszych innowacjach w dziedzinie oprogramowania, infrastruktury i chmury dla autonomicznej bazy danych Oracle. Przedstawi też nowości w obszarze aplikacji Oracle Fusion Cloud, czyli jedynych aplikacji chmurowych opartych na automatycznym uczeniu.

Prezes Oracle Safra Catz wystąpi wraz z wiodącymi twórcami produktów Oracle aby omówić, w jaki sposób umożliwiamy klientom redukcję kosztów i ograniczenie ryzyka przy jednoczesnym wprowadzaniu innowacji. Mówcy przedstawią unikalne możliwości rozwiązań zintegrowanych z chmurą Oracle, obejmujących inteligentne aplikacje, autonomiczną bazę danych i infrastrukturę chmurową Gen 2.

Inspirujący liderzy i wizjonerzy z takich sektorów jak biznes, technologia, nauka, sport i media będą opowiadali na konferencji Oracle OpenWorld 2019 o przełomowych dla nich momentach. Wśród prelegentów znajdą się dr Kate Darling, ekspert w dziedzinie etyki robotów na MIT; Mick Eberling, założyciel organizacji Not Impossible Labs i jeden z najważniejszych liderów na świecie wg magazynu Fortune; dr Vishal Sikka, założyciel firmy Vianai Systems, ceniony za swoją umiejętność wykorzystywania oprogramowania do stawiania czoła największym wyzwaniom globalnym; Jerry Rice, trzykrotny triumfator Super Bowl i członek galerii sław Pro Football Hall of Fame; Tracy Edwards, innowatorka uhonorowana Orderem Imperium Brytyjskiego (MBE) i zdobywczyni tytułu Żeglarza Roku, a także inni goście.

Konferencji Oracle OpenWorld po raz drugi będzie towarzyszyć Oracle Code One. To ważne wydarzenie dla programistów będzie poświęcone znaczeniu technologii Java dla dalszego rozwoju świata aplikacji wokół nas i zapewnianym przez nią unikatowym możliwościom. Uczestnicy zainteresowani udoskonaleniami tej technologii będą mogli posłuchać prelekcji, które wygłoszą Georges Saab (wiceprezes w dziale Java Platform Group i szef projektu OpenJDK), Mark Reinhold (główny architekt w dziale Java Platform Group), Brian Goetz (architekt języka Java) i inni wybitni specjaliści ds. technologii Java.

Oracle OpenWorld 2019 to miejsce, w którym eksperci, entuzjaści, liderzy biznesowi i wizjonerzy z każdej branży i z całego świata nawiązują relacje, uczą się i wyrażają swoje uznanie dla technologii pozwalających przedsiębiorstwom osiągać sukces.

Zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo

Autor: Patryk Jaworski – MagazynIT.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top