loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
18 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 46 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Oracle poinformował o udostępnieniu platformy Oracle Cloud Native Framework - zestawu chmurowych narzędzi dla programistów, które umożliwiają wdrożenia w chmurze publicznej, środowisku lokalnym i w chmurze hybrydowej. 


 REKLAMA 
 SNT 
 
Oracle Cloud Native Framework wykorzystuje platformę Oracle Cloud Infrastructure i nowe środowisko Oracle Linux Cloud Native Environment oraz wprowadza szeroki zestaw zarządzanych usług cloud native i oprogramowania lokalnego. Oracle Cloud Native Framework wprowadza również Oracle Functions - nową, bezserwerową usługę chmurową opartą na projekcie open source Fn Project.

Przechodząc do chmury, przedsiębiorstwa stają przed nowymi, trudnymi wyzwaniami i muszą się zmierzyć z większą złożonością i zmianą kultury organizacyjnej. Ze względu na niedoskonałe programistyczne narzędzia chmurowe wiele projektów i programistów zostawało w tyle. Dzięki udostępnieniu funkcji i produktów cloud native oraz wykorzystaniu otwartych standardów ustanowionych przez Cloud Native Computing Foundation (CNCF) firma Oracle, będąca członkiem CNCF na poziomie platinum, daje swoim klientom wyjątkowe możliwości wyboru, zaspokajając jednocześnie szerokie potrzeby programistów w zakresie wdrożeń.

Źródło: www.oracle.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top