loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

sageWadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (WPWiK) zajmuje się poborem, dostarczaniem i uzdatnianiem wody, oczyszczaniem ścieków oraz budową, modernizacją i remontami sieci kanalizacyjnych i wodociągowych. Działa od 1999 roku i obecnie obsługuje ponad 400 zakładów i podmiotów gospodarczych oraz 7500 odbiorców indywidualnych. Eksploatuje m.in. 280 km sieci wodociągowej i 156 km sieci kanalizacyjnej, dziewięć hydroforni, pięć przepompowni ścieków i trzy zbiorniki wody czystej.


 REKLAMA 
 snt ile kosztuje wdrozenie erp 
WPWiK uzyskało pełną funkcjonalność w zakresie obsługi magazynu i procesów sprzedaży.

Dzięki dodatkowym raportom udało nam się zaoszczędzić sporo czasu. Zredukowany został wysiłek personelu przy żmudnych obliczeniach. Zautomatyzowana została praca w obszarze kontroli kosztów” – mówi Barbara Marek, główna księgowa WPWiK.

Wyzwanie

WPWiK potrzebowało nowego, wygodnego w obsłudze systemu, który spełniałby specyficzne oczekiwania wynikające z charakteru działalności, a także zapewnił dodatkowe raporty i wielowymiarowe analizy danych. Ponadto firma oczekiwała od dostawcy wsparcia serwisowego z możliwością modyfikowania i rozwoju oprogramowania, przy zachowaniu bezpieczeństwa danych. Ważnym kryterium wyboru była możliwość generowania oszczędności w pracy operacyjnej z systemem.

Rozwiązanie

Sage Symfonia ERP zainstalowano na pięciu stanowiskach w dziale księgowości i magazynie. Wdrożenie objęło obszar finansów i księgowości, środków trwałych, zakupów i sprzedaży oraz analiz finansowych. Aby dostosować system do potrzeb przedsiębiorstwa, konsultanci Sage opracowali dodatkowe, indywidualne rozwiązania, m.in. dla zwiększenia poziomu kontroli nad przepływami finansowymi oraz w zakresie wizualizacji prezentacji danych. Ważnym elementem przemawiającym za wyborem rozwiązania była też gwarancja wsparcia technicznego i możliwość aktualizowania systemu wraz ze zmieniającymi się przepisami.

Wynik

System dostarcza kompleksową informację o rozrachunkach, pozwala skrócić czas wprowadzania i księgowania dokumentów oraz upraszcza wystawianie dokumentów handlowych. Dzięki zaawansowanym analizom wspiera kontrolę kosztów i planowanie przepływów gotówkowych.

Co istotne dla tak rozbudowanego przedsiębiorstwa obsługującego tysiące podmiotów, Sage Symfonia ERP pozwala dynamicznie aktualizować zestawienia dokumentów rozchodu wewnętrznego, zapewniając bezpieczeństwo przetwarzanych w nim danych.

Źródło: www.sage.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top