loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Oszczędność nakładów, zwiększenie wydajności, spójna i pełna kontrola nad procesami – to najważniejsze z korzyści jakie system ERP Streamsoft Prestiż zapewnia firmom z branży metalowej. Potwierdza to m.in. przedsiębiorstwo RBB Stal.

 REKLAMA 
 snt ile kosztuje wdrozenie erp 
 
To firma legitymująca się ponad 60-letnim doświadczeniem w obszarze produkcji metalowej, która pod własną marką dostarcza na polski i zagraniczny rynek wysokiej klasy wyroby stalowe, np. konstrukcje spawane wg. dokumentacji klienta, przedłużki, łyżki czy wały do zielonki. W ofercie RBB Stal są ponadto m.in. usługi gięcia, cięcia, wypalania plazmowego czy laserowego.

Przedsiębiorstwo z powodzeniem wykorzystuje system Streamsoft Prestiż w codziennej pracy.

RBB Stal to nowoczesna firma, która w swoim działaniu kieruje się mottem „na miarę, na miejsce, na czas”. Dlatego, aby pozostać konkurencyjnym i sprostać oczekiwaniom Klientów nie tylko poprzez rozwój oferty firma RBB Stal zdecydowała się na wdrożenie nowoczesnego rozwiązania jakim jest system EPR Streamsoft Prestiż. - Maciej Frąckowiak, Dyrektor Zakładu


Za jakie szczegółowe procesy odpowiada Streamsoft Prestiż w RBB Stal? Klinij i sprawdź.

Źródło: www.streamsoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top