loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
18 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 46 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

suncode logoSystemy Plus Workflow oraz Plus DMS są wykorzystywane w wielu branżach i usprawniają procesy obsługi dokumentów różnego rodzaju. Plus Workflow pozwala na archiwizację, także dokumentów celnych eksportowych, tranzytowych oraz importowych w skonfigurowanym elektronicznym archiwum, co zapewnia niezbędne bezpieczeństwo.

 REKLAMA 
 snt ile kosztuje wdrozenie erp 
 
Proces archiwizacji dokumentów celnych został wdrożony w jednej z największych firm transportowych w Polsce. Spółka posiada około 70. agencji celnych w całym kraju. Plus Workflow obsługuje miesięcznie przepływ ponad 25 tysięcy dokumentów celnych oraz ponad 2 tysiące faktur.

Implementacja miała zapewnić kontrolę i szybki dostęp do dokumentów z przeprowadzonych odpraw celnych. Początek procesu ma miejsce po dokonaniu odprawy celnej. Osoba upoważniona skanuje komplet dokumentów celnych wykorzystując urządzenie wielofunkcyjne, które posiada w biurze. System zbiera i archiwizuje pobrane dokumenty z zewnętrznych systemów, które obsługują biura agencji celnych. Obraz wygenerowanego dokumentu zawiera unikalny kod kreskowy zawierający numer MRN (Movement Reference Number), stanowiący identyfikator dokumentu. Po wprowadzeniu dokumentów, urządzenie wielofunkcyjne zapisuje pliki z obrazami w lokalizacji dostępnej dla systemu Plus Workflow, który udostępnia i dba o bezpieczeństwo przechowywanych informacji celnych.

Kolejne działania zachodzą automatycznie w systemie. Aplikacja Plus Index pobiera plik, dzieli go na poszczególne komplety wykorzystując kod kreskowy jako separator dokumentu, a następnie zapisuje obrazy poszczególnych kompletów w elektronicznym archiwum dokumentów Plus DMS. Po archiwizacji poszczególnych kompletów, system Plus Workflow pobiera automatycznie, na podstawie numeru MRN odczytanego z kodu kreskowego, dane opisujące komplet z udostępnionej bazy. W przypadku braku w dokumentach niezbędnych do archiwizacji, system wysyła automatycznie maila dzięki Plus Mail z monitem o konieczności uzupełnienia brakujących informacji.

Przy obsłudze tego typu dokumentów bardzo ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa danych. System Plus Workflow oraz zintegrowane z nim elektroniczne repozytorium Plus DMS gwarantują wymagany poziom bezpieczeństwa informacji, ponadto znacząco ograniczają pracochłonność związaną z archiwizacją, drukowaniem i przesyłaniem dokumentów odpraw celnych. Wdrożenie Plus Workflow znacząco usprawnia proces obsługi klientów agencji celnych i wykonywanie poszczególnych czynności przez pracowników w placówkach.

Źródło: www.suncode.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top