Symmetry podpisało umowę z Ministerstwem Finansów na dostawę narzędzi analityki biznesowej w oparciu o technologię firmy SAS, wiodącego na świecie dostawcy zaawansowanej analityki i oprogramowania Business Intelligence. Maksymalna łączna wartość zamówienia wynosi blisko 3 mln zł brutto.


 REKLAMA 
 snt ile kosztuje wdrozenie erp 
 


Wspólnie z SAS zaproponowaliśmy unikalne, hybrydowe podejście do wykrywania i zapobiegania nadużyciom. Mechanizm rozwiązania wykorzystuje wiele technik, w tym zaawansowaną analitykę z wbudowaną sztuczną inteligencją (AI) oraz funkcje uczenia maszynowego. Co więcej, konsoliduje ogromne ilości danych ze źródeł wewnętrznych i zewnętrznych, a potężny mechanizm analizy przetwarza wszystkie informacje w czasie rzeczywistym – komentuje Paweł Bociąga, Prezes Zarządu Symmetry Sp. z o.o.


Przedmiotem umowy jest dostawa oprogramowania wraz z zapewnieniem prawa do korzystania z licencji pakietu SAS Detection and Investigation. Realizacja projektu nastąpi w terminie do 10 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Spółka udzieli Zamawiającemu dwunastomiesięcznej gwarancji na dostarczony software.

Implementacja narzędzi zaawansowanej analityki biznesowej przez Ministerstwo Finansów ma na celu zwiększenie potencjału analitycznego i efektywności typowania do kontroli podatkowych oraz innych działań weryfikacyjnych KAS (Krajowej Administracji Skarbowej).

Źródło: Symmetry

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top