Bitdefender i ZEROSPAM ogłaszają rozpoczęcie współpracy. W ramach partnerstwa Bitdefender, topowy dostawca oprogramowania antywirusowego na świecie, wdroży swoją aplikację do wszystkich instancji, w celu zabezpieczenia poczty e-mail w chmurze ZEROSPAM.

 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 
 


Zespół ZEROSPAM zdecydował się na wybór technologii ochrony przed złośliwym oprogramowaniem Bitdefender ze względu na szybki i sprawdzony silnik, wysoki wskaźnik wykrywalności, oraz świetny zespół techniczny, który wspiera całokształt. - mówi David Poellhuber, prezes i dyrektor generalny ZEROSPAM Security. Taka ochrona rozszerza nasze zdolności rozpoznawania niektórych rodzajów złośliwego oprogramowania, na przykład exploitów Microsoft Office i PDF oraz pozwoli nam na skuteczne blokowanie ataków ze strony cyberprzestępców. Wszyscy nasi klienci i partnerzy korzystają już z ochrony Bitdefender. Oprogramowanie zostało wdrożone do naszych usług 15 stycznia 2020 roku.


Zespół Bitdefender jest zadowolony z rozpoczęcia współpracy w zakresie licencjonowania technologii ZEROSPAM”, powiedział Jose Lopez, wiceprezes Bitdefender ds. Globalnej sprzedaży, licencjonowania technologii i dostawców usług. „Z przyjemnością udzielamy licencji na nasze najwyżej oceniane usługi, które mają na celu chronić przed złośliwym oprogramowaniem i antyspamem. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać wiodącego dostawcę zabezpieczeń poczty e-mail w chmurze, takiego jak ZEROSPAM.


Partnerstwo pomiędzy Bitdefender, a ZEROSPAM obejmuje wymianę informacji na temat aktualnych zagrożeń, z których obie organizacje skorzystają w dążeniu do zapewnienia jak najlepszych w swojej klasie rozwiązań związanych z bezpieczeństwem danych.

Źródło: Bitdefender

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top