Simple zinformatyzuje Przewoźników Drogowych w Polsce

Simple SA i Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce podpisały umowę na wdrożenie indywidualnego rozwiązania…

Jak rozwijać firmę produkcyjną dzięki ERP?

Firmy z sektora produkcyjnego potrzebują zintegrowanych rozwiązań IT (ERP}, aby umożliwić przepływ informacji między działami organizacji i…

Europa wydaje miliardy Euro na IoT. W 2019 roku rynek urośnie o 20%

Europejski rynek IoT wzrośnie w tym roku prawie o 20 procent, zapowiada IDC. Tym samym będzie wart prawie 150 mld Euro, a dwucyfrowy wynik wzrostu…

Sage | Enterprise Management – korzyści biznesowe i oszczędności w firmach produkcyjnych

Wdrożenie nowoczesnego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem ma pozytywny wpływ na całą organizację. Jak obliczyła firma badawcza…

Najważniejsze trendy w ECM na 2019

W 2020 roku na świecie będzie 45 zetabajtów danych, jak podają eksperci Cloud Technologies, dlatego wydatki firm na ich przetwarzanie drastycznie…

Rozwiązanie IFS Customer Engagement wybrane przez Baxi Heating

Baxi Heating Ltd decyduje się na wielokanałowe centrum obsługi klienta firmy IFS, które stanowi opartą na chmurze platformę dla telefonii i…

Previous Next Play Pause
loading...
IT SOLUTIONS
APS
loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
18 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 46 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

ERP

loading...
ERP

BUSINESS INTELLIGENCE

loading...
BUSINESS INTELLIGENCE

ECM

loading...
ECM

CRM

loading...
CRM

CLOUD COMPUTING

loading...
CLOUD COMPUTING

BEZPIECZEŃSTWO IT

loading...
BEZPIECZEŃSTWO IT
loading...
RYNEK IT
loading...
MES
WMS
SFA/FFA
HR
MOBILE
loading...
HARDWARE
Kiedy mowa o rozwiązaniach typu Smart home na myśl przychodzą nam Produkty typu TV czy lodówka pracująca na własnych systemach operacyjnych. Warto jednak pamiętać, że urządzenia te nie mają możliwości zainstalowania antywirusa. Jak się ochronić zatem swoją domową sieć przed niebezpieczeństwem ataku?

 REKLAMA 
 SNT 

Bitdefender jest pierwszą firmą na świecie, która wprowadziła na rynek w 2015 r. tak innowacyjne urządzenie zabezpieczające. Wyprzedza ono bowiem trendy na rynku, na którym coraz więcej urządzeń codziennego użytku łączy się z Internetem, bez możliwości ochrony użytkowników przed zagrożeniami cybernetycznymi.

Zintegrowana ochrona sieci

Bitdefender BOX jest pierwszym produktem sprzętowym firmy Bitdefender. Ma na celu chronić przed zagrożeniami komputerowymi zarówno tradycyjne urządzenia (telefony, laptopy, tablety, komputery PC), jak i te typu SMART Home (telewizory, termostaty, kamery internetowe, systemy dostępu do domu, konsole do gier, lodówki, pralki, klimatyzatory podłączone do Internetu, przełączniki i oświetlenie, gniazda lub czujniki ruchu).

Bitdefender BOX blokuje wszystkie zagrożenia i blokuje niebezpieczne adresy URL w celu ochrony użytkowników przed phishingiem i oszustwami internetowymi. Moduł oceny podatności na ataki skanuje, identyfikuje i wychwytuje ewentualne słabości sieci pod względem bezpieczeństwa.

Urządzenie identyfikuje i blokuje próby wykorzystania luk w zabezpieczeniach urządzeń sieciowych. Gdy nowe urządzenie łączy się z siecią, Bitdefender BOX wykrywa je szybko i wysyła natychmiastowe powiadomienie do aplikacji Bitdefender Central, aby użytkownicy mogli kontrolować dozwolone działania dla tego urządzenia.

Zewnętrzny system zapobiegania atakom sprawdza ruch internetowy i wskazuje wszelkie próby wykorzystania luk w inteligentnych urządzeniach domowych, w tym również próby złamania haseł.

Bitdefender BOX może współpracować z inteligentnymi asystentami domowymi, takimi jak Google Home i Amazon Echo. Urządzenie umożliwia użytkownikom używanie poleceń głosowych do skanowania w poszukiwaniu określonych zagrożeń komputerowych lub odłączenia połączenia internetowego, gdy nie jest konieczne.

Bitdefender ciągle poszerza możliwości ochrony urządzeń swoich klientów, komentuje Michał Węglowski, Product Marketing Manager w firmie Marken Systemy Antywirusowe, która jest oficjalnym przedstawicielem marki Bitdefender na Polskę, „Bitdefender BOX drugiej generacji nie tylko świetnie wpisuje się w niszę produktów przeznaczonych dla Systemów Domów Inteligentnych ale przede wszystkim jest innowacyjnym produktem, którego nie znajdziemy w ofercie konkurencji”.

Produkcja Bitdefender BOX (obecnie w drugiej generacji) rozpoczęła się jesienią ubiegłego roku w niemieckiej fabryce Zollner w Satu Mare. Aktualnie będzie on dostępny w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech, Francji oraz Japonii. Cena przy premierze ustalona została na poziomie 999,99 £, obecnie trwają rozmowy dotyczące terminu wprowadzenia produktu w Polsce oraz jego ceny.

Bitdefender BOX będzie również zawierał rozwiązania nadzoru rodzicielskiego, które umożliwi rodzicom zapewnienie bezpieczeństwa dzieci w Internecie.

Źródło: www.bitdefender.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top